Вулицями Львова пройшла загальноміська молитовна Вервиця

Сьогодні, 6 жовтня, вулицями міста пройшла традиційна загальноміська Вервиця. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛМР.

Вулицями Львова пройшла загальноміська молитовна Вервиця


Тисячі вірян, духовенство, громадські та релігійні організації, представники влади спільно моляться на вервиці. Цього року в молитві дякують за вихід Української греко-католицької церкви з підпілля та розважають над постаттю Преподобної матері Йосафати, співзасновниці і першої черниці Згромадження сестер Служебниць Непорочної Діви Марії. До спільної молитви долучились також міський голова Львова та працівники мерії. Об этом сообщает chronograf.in.ua со ссылкой на СМИ.


Традиційна загальноміська Вервиця розпочалась біля храму св. Архистратига Михаїла, що на вул. Винниченка, 22, та проходить центральними вулицями Львова. Завершиться молитовна хода на площі святого Юра перед пам’ятником Митрополиту Андрею Шептицькому.

ʺСьогоднішня хода — наша спільна коротка мандрівка, також потребує вказівника, який допоможе нам пройти цей, хоч короткий, але вірний відрізок шляху. Нашою провідницею в цій дорозі буде львів’янка, яка теж ходила цими знаними нам вулицями, молитва якої линула до Бога у знайомому нам храмі, служіння якої було присвячене людям. Вона теж шукала свій шлях — шлях служіння Господеві та ближнім. І Господь показав їй цю стежку — стежку сповнення Його волі. Це преподобна Йосафата-Михайлина Гордашевська — співзасновниця і перша черниця Згромадження сестер Служебниць Непорочної Діви Марії. Сестра-служебниця була впевнена, що під опікою Богородиці вона звершить свою земну мандрівку і сповнить волю того, хто покликав її та співсестер на це служіння. Нехай молитва за заступництвом преподобної Йосафати допоможе нам шукати і знаходити вірний шлях та виконувати Божу волюʺ, — сказав перед початком Вервиці владика Володимир (Груца), єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Про особливості цьогорічної загальноміської Вервиці напередодні розповів капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк.

ʺУ цій дорозі дякуватимемо Господеві за дар свободи нашої Церкви, Воскресіння якої 30 років тому розпочалося із подібного ходу вулицями Львова. Згадуватимемо наших великих святих, що нині вимолюють перед небесним престолом миру і благодатей для нашої Батьківщини. Нехай наша спільна молитва стане величним актом єднання на славу нашого Бога і на добро нашої Церкви та народу! Разом із Преподобною матір’ю Йосафатою молитимемося про дар несхитної віри, мужності та щирої любові, проситимемо про добрі покликання і благословення на посвяту нашому Творцеві: ʺІсусе, який є життям душ, вчини, щоб моя душа в Тобі, для Тебе, і через Тебе жила. Нехай вона про Тебе думає, про Тебе говорить, для Тебе ділає, нехай Тебе шукає, до Тебе стремить і з Тобою нехай з’єднається. Ісусе, будь єдиним Джерелом і Ціллю мого життя. Бо Ти моя мудрість, сила і потіха, моє слово щастя і скарб, тут і у вічностіʺ, — розповів капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/vulytsyamy_lvova_proyshla_zagalnomiska_molytovna_vervytsya_327785.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя