У Дніпрі готують до виходу на маршрути 7 нових трамваїв із НімеччиниУ Дніпрі вже наприкінці серпня вийдуть на маршрути 7 нових трамвайних вагонів. Раніше вони були у використанні в Німеччині. Зараз у комунальному підприємстві «Дніпровський електротранспорт» їх готують до роботи в Дніпрі: переобладнують, фарбують, за необхідності реставрують всередині. Загалом у міста є домовленість про придбання 20 вагонів із Німеччини, зокрема й цих 7. Про це 8 липня повідомив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко. Об этом сообщает kobita.in.ua со ссылкой на СМИ.


_MG_8068.CR2


«Враховуючи те, що вік деяких трамваїв, які рухаються містом, перевищує 50 років, ми прийняли рішення придбати 20 одиниць трамваїв у Німеччині. Вартість одного з урахуванням доставки, розмитнення і т.д. складає 39 тис. євро. Раніше вартість була вища, проте після переговорів нам вдалося отримати знижку в розмірі 5 тис. євро за кожну одиницю. Наразі ми проводимо модернізацію перших 7 вагонів, які Дніпро вже отримав. Такі самі трамваї зараз їздять по німецькому місту Лейпциг», – розказав заступник Бориса Філатова.


Також Михайло Лисенко зазначив, що комунальне підприємство «Дніпровський електротранспорт» – єдине підприємство в Україні, яке проводить весь комплекс ремонтно-відновлювальних робіт для трамваїв та тролейбусів: «Ми надаємо послуги українським містам, наприклад, Харкову та Києву. Маємо довгострокові контракти. Такого комплексу послуг, як у Дніпрі, не надає жодне підприємство в нашій країні».


_MG_8034.CR2


Ще 8 нових вагонів теж вже знаходяться в Дніпрі. Зараз триває оформлення документів. П’ять вагонів мають поставити до кінця липня.


«Після ремонтно-відновлювальних робіт трамваї зможуть нам прослужити щонайменше ще 10 років. У нас є відповідний досвід придбання трамвайних вагонів, і вони можуть служити й 15 років», – додав директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев.


_MG_8032.CR2 _MG_8104.CR2 _MG_8130.CR2 _MG_8153.CR2 _MG_8162.CR2
Джерело статті: “http://dv-gazeta.info/dneprnews/u-dnipri-gotuyut-do-vihodu-na-marshruti-7-novih-tramvayiv-iz-nimechchini.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя