Dmitry Pavlov: "!!!!! Брати, хочу поділитися з вами важливою інформацією..."

Dmitry Pavlov в facebook:

!!!!! Об этом сообщает regionews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Брати, хочу поділитися з вами важливою інформацією.

Мені самому в це важко повірити, але на Стрілецький комплекс Сапсан здійснюється рейдерський наїзд.

Ні, н ... е такий класично-тупий із зброєю та тітушнею, а вже з новими підходами і технологіями - фейкові громадські організації, акти-шмакти, угоди тощо. Але факт залишається фактом - це рейдерство.

І справа тут не тільки в тім, що Сапсан найбільший в Україні стрілецький комплекс і на ньому проводиться величезна кількість всеукраїнських змагань, а ще й в тім, що на ньому розташована база Олімпійської підготовки стрілецьких видів спорту.

У нас взагалі зі стрілецькими комплексами велика проблема - левова частка з них залишились в Криму та на неконтрольованих територіях Донецької та Луганської областей. Тож втрата Сапсану вкрай негативно відібється на розвитку вітчизняного стрілецького спорту, а спорт, як ви розумієте - це авангард цілої галузі.

Ми добре розуміємо хто за цим стоїть і добре розуміємо на якому рівні вони вирішують питання. Вони думають, що в них пролізе, але тут не той номер

Я не буду в прямому ефірі повідомляти про всі наші кроки, але один анонсую - 17 червня, під час Gun Open Day, який відбуватиметься на Сапсані я пропоную разом підписати колективне звернення на Volodymyr Groysman з проханням втрутитись в ситуацію і на своєму рівні вплинути на деяких персонажів в деяких міністерствах.

Хочу також нагадати, що ССК Сапсан - це єдиний в Україні комплекс, який здатен вмістити наш Gun Open Day, тож якщо не відстоїмо його - наступного року навіть не буде де нам зібратися.

Прошу небайдужих поширити цей допис і приєднатися до нашої ініціативи.

UPD всі прізвища дізнаєтесь скоро, на все свій час, на все свої кроки.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя